Doma na vesnici mám opravdu velkou zahradu, kde mám dvě jabloně, hrušeň a taky rakytník a jednu švestku. Takže jistě víte, že vždycky v létě a na podzim mám opravdu bohatou úrodu ovoce. Takže mě baví hodně zavařovat ovoce. A taky ze švestek dělám domácí povidla. Opravdu si je každý chválí a já je taky prodávám. Proto jsem ráda, že si přivydělám nějakou tu korunu, když dělám domácí povidla, která jsou už u nás dokonce vyhlášená. A to mě moc těší. Mě to hodně baví a já jsem si řekla, že bych s tím taky mohla více vydělávat, protože domácí povidla prodávám pouze známým lidem za nízké ceny.
Kdybych to třeba rozjela ve velkém, tak by se mi to třeba vyplatilo. Proto taky používám plastové bedny na ovoce. Samozřejmě, že ale nesmíte nechat uzavřené poklop na plastové bedně na ovoce. Ovoce nesmí bát zavřené dlouho v plastových bednách, to by taky potom mohlo zbytečně oplesnivět, a to by byla škoda. Když tedy náhodně potřebuji ovoce zakrýt, tak používám pouze záclonku. Na plastovou bednu na ovoce hodím třeba i plátýnko či utěrku, aby na ovoce nelezli různé mouchy anebo brouci. Podle mého názoru je to nejlepší, protože pokud to na plastovou bednu na ovoce hodíte taky plastový obal anebo igelit, tak se to může samozřejmě zapařit.
A všichni víme, že ovoce a zelenina je tvořena hlavně z vody. Myslím si, že by se tam opravdu hodně dařilo plísním. A tohle nechceme. Takže plastové bedny na ovoce hlavně musíme udržovat čisté a suché. A ovoce do toho skladujeme za takovou dobu, na kterou je maximálně určená doba. Navíc si taky pochutnám na domácím ovoci jen tak zasyrova, takže jsem ráda, že existují plastové bedny na ovoce. Alespoň nemusím stále přemýšlet, kam uložím své vypěstované ovoce. Stačí plastové bedny na ovoce a šup s nimi do sklepa, kde jde chlad. A taky byste se spolehli na plastové bedny na ovoce.